Разделы: Другая тема...
05-10-2017

Piękny Krka
Nowym punktem naszego projektu, rzeczywiście obowiązkowym, ponieważ pragnęliśmy koniecznie ujrzeć to miejsce, był park narodowy Krka – rzeki, która zlokalizowana jest obok miasteczka Skradin, które natomiast jest wzniesione blisko Szibenika, dlatego nie musieliśmy oddawać dużo czasu na dobrnięcie na miejsce.

Ten czas odebrało nam oglądanie cudnych zakamarków w okolicy – wybrzeże Chorwacji faktycznie jest wyjątkowe, jako że właściwie na każdym kroku jest tam coś, na czym można się skoncentrować – małe wioski na wybrzeżu, interesujące wyspy, a co więcej pogoda była rewelacyjna. Uznaliśmy, że rzeczywiście wynajem jachtu był najciekawszym rozstrzygnięciem, jako że mogliśmy podobnie wyselekcjonować zwykłą ekskursję – może następnym razem?
strona

Gdy dotarliśmy do mariny w Skradin, pozostawiliśmy w tamtym miejscu nasz jacht i wybraliśmy się na eskapadę do parku rzeki Krka, aby zobaczyć tam chyba jedne z nadzwyczajnych wodospadów z mnogimi kaskadami. Dodatkowo również powinno się zobaczyć wyspę Visovac – to też nieziemski widok, gdyż wśród błękitnych wód wznosi się maleńka wyspa z klasztorem – trzeba to zobaczyć!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

*